Брена го покажа приватниот авион: Заедно со Боба најпосле заминаа од Србија(фото)

195

Пејачката Лепа Брена денес реши да лета за Монако заедно со нејзиниот сопруг Слободан Боба Живојиновиќ.

Таа отиде со приватен лет за кој имаше неколку места. Екипажот што ги превезувал Брена и Боба може да се види пред авионот.

– Добредојдовте во Монако – напиша пејачката во описот на фотографијата.

View this post on Instagram

Welcome to Monaco🎉💋👍❤️🥰💕

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on