Лејди Гага наскоро ќе стане мајка – Ова нејзино лошо модно издание ја откри бременоста?

83

Додека едни мислат дека таа едноставно избрала лош стајлинг, други пак се уверени дека е бремена. Светски познатата пејачка Лејди Гага е уловена во Малибу во Калифорнија, повторно во ужасно лош стајлинг.

Таа била во друштво на својот партнер Мајкл Полански, а биле уловени додека излегувале од ресторан.

Сепак, најмногу внимание привлече стајлингот на Гага. Носела широк сив блузон, па многумина се убедени дека всушност сакала да ја сокрие бременоста.

Стомачето се познава, но се уште не е сигурно дали е трудничко или не!