Една од најголемите ѕвезди на СП во проблеми – причината порно актерка

2498

Поранешниот член на Реал Мадрид, а сега фудбалер на Баерн Минхен, Хамес Родригез е вплеткан во нов скандал.

Колумбискиот репрезентативец очигледно нема мир, а сега наводно е вплеткан во врска со порно актерката Кендр Луст. Поранешната медицинска сестра, која инаку е омажена, го завела срцето на играчот на Баерн кој на минатото СП беше прв стрелец, а и на овој Мундијал ќе биде важен фактор во својот национален тим.

Претходно Хамес ја оставиј својата сопруга Даниела Оспина после шест  години во брак, а причината беше старлета, но овојпат отиде уште подалеку откако се впушти во врска со порно актерка и притоа е во брак.