Драгана Митар гола на минус: Старлетата ги остави со подзината уста без збор, хотелските гости на Златибор (ФОТО)

485

Поранешната ријалити ѕвезда од „Задруга“ Драгана Митар ужива во шармот и магијата на зимската идила. Таа моментално престојува на Златибор со своето момче Ѓорѓе Гајиќ и синот Јован.

Драгана најпрво се пофали на социјалната мрежа Инстаграм дека тројцата уживаат во снежните лудории, санкајќи се…

… А потоа и возејќи се на  четирицикл по снегот.

Потоа старлетата замина во својата соба, каде подготвувајќи се за следното уживање направи уште една поза…

За веднаш потоа да реши да го посети спа центарот и да покаже дека одржува совршена линија дури и во текот на зимата.

Таму Драгана позираше во минијатурен, црн костим за капење, па запали се околу себе. Со неколку провокативни пози, атрактивната старлета ги остави со подзината уста без збор, хотелските гости на Златибор!

И додека едни останаа со „ококорени очи и падната вилица“, други  коментираа на Инстаграм дека жешката Драгана, гола на минус среде зима, го стопи снегот на познатата српска планина!

И секако, оние што во тој момент се најдоа покрај базенот, имаа по што да го паметат денот!

Фото:Инстаграм принтскрин/dragana_mitar