Долга коса и деколте: Цеца воодушеви на новогодишно снимање (фото)

544

Пејачката Цеца Ражнатовиќ се појави на новогодишното снимање на РТС и со својот изглед ги воодушеви сите.

Имено, за оваа прилика таа се одлучи за долга тоалета во која дојде до израз нејзиното деколте, односно ѕиркаат нејзините гради.

Цеца ја пушти својата коса која беше долга до колкови.

ФОТО: ГОРДАН ЈОВИЌ. НИКОЛА РИСТИЌ/РТС/

Виолетовиот фустан одлично и стои, а нема сомнеж дека и оваа година преку ТВ екраните ќе пренесе весела атмосфера за новогодишните празници.