Црвенкапа од филмовите за возрасни: Костимот за „Ноќ на вештерките“ на Бела Торн го откри влакнестото меѓуножје! (ФОТО)

175
Bella Thorne attends The Fashion Awards 2019 at The Royal Albert Hall. London, UK. 02/12/2019 | usage worldwide Photo by: Ik Aldama/picture-alliance/dpa/AP Images

Американската пејачка и продуцентка Бела Торн (23) веќе си подготви костим за празникот „Ноќта на вештерките“, па објави серија фотографии на кои позира како секси Црвенкапа и со новиот пост ги запали социјалните мрежи.

Имено, Бела на својот Инстаграм профил објави серија фотографии на кои ги истакна сите свои атрибути, големите гради, заоблениот и затегнат задник без целулит и како што многумина коментираат… влакнестото „подножје“ на нејзиното меѓуножје!

„Баба ми не ја одобри оваа облекам ама сепак…“  – напишала Бела во описот на фотографиите.

Познато е дека актерката се залага за природен изглед и не ги депилира пазувите, а се чини дека тоа е случај и со нејзиниот интимен дел од телото.

Не е познато што точно се крие под костимот, но обожавателите велат дека тоа што штрчи за повеќето од нив е… одвратно! Всушност, кому како! Некои сакаат кога прстите ќе им поминат низ туѓите „кадрици“… И погоре и малку подолу!

Бела позира целата во црвено: латекс боди и сатенскоо мини фустанче над кое носи сатенска наметка со качулка и ракавици од истиот материјал.

Црвени чорапи со леплив силикон до бутините, а целиот изглед го заокружила со многу накит и шминка во бордо тон. Бела собра 1,2 милиони лајкови и уште толку у коментари од обожавателите кои велат дека е ултра секси.

Да потсетиме, актерката често докажува дека не е добар пример за тинејџерите Имено, на прославата на нејзиниот 23-ти роденден, таа во раката држеше џоинт од марихуана, што е легално во Калифорнија, каде што живее, но не и во други држави од каде што се нејзините обожаватели.


Инаку, Бела има профил на страницата „Само за обожаватели“, каде објавува експлицитни содржини, а има режирано и многу филмови за возрасни.