Бугарскиот еротски модел Дениз со гради на гради на гола кожа со својата пријателка: „Сек*от е како парите, само кога е премногу е доволно!“ (ФОТО)

202

Во биографијата на Бугарката со турско потекло Дениз Хајрула стои дека е старлета, танчарка, модел, инфлуенсерка и мејкап артист.

Оваа убавица неретко објавува разголени фотографии на социјалните мрежи, а особено вниманието го привлече со својата максима: „Сексот е како парите… само кога е премногу е доволно!“

Деновиове Хајрула објави серија еротски фотографии на кои е сликана во блиска средба со својата пријателка. На нив убавицата е пишттол гола, додека присно се гушкаат и се допираат со нејзината русокоса пријателка, која исто така е прилично разголена.

Нежните голи допири кожа на кожа, кулминираат со допир гради на гради и поза пред страсен еротски бакнеж на двете сексапилни нимфи.

Откако екстравагантната еротска фотосесија Хајрула ја сподели на социјалните мрежи,  предизвика цунами од реакции на следбениците.

Еротскиот модел успеа да ја разбранува машката фантазија, а причината за  голите фотографии „гради на гради“, е роденденот на нејзината пријателка, пишува „Бугарија денес“.

Фото: Инстаграм принтскрин/denizhayrula