Беквалац го крена краткото фустанче, па покажа се (ФОТО)

345

Пејачката Наташа Беквалац вчеравечер на својот настап во Врњачка Бања и приреди незаборавна забава на присутната публика, а поради краткото фустанче кое се повеќе се креваше, мажите имаа незаборавна слика.

На пејачката неколку пати и се видоа гаќичките.

 

loading...