Антониа Гиговска готви паста во кафеана „Лантерн“

260

Младата и талентирана Антониа Гиговска деновиве во естрадниот магазин „Бекстејџ“ го приготви нејзиното омилено јадење.

Пејачката во кафеана „Лантерн“ зготви паста, а рецептот беше нејзин.

Како изгледаше процесот на подготовка и што порача Антониа за сите гледачи на „Бекстејџ“ погледнете во продолжение: