Почетна Забава Ана Кораќ дојде речиси гола на снимање, па градите и излегоа среде...

Ана Кораќ дојде речиси гола на снимање, па градите и излегоа среде емисија (ВИДЕО)

323

Старлетата Ана Кораќ гостуваше во емисијата на  новооформената „Црвената телевизија“ (Red TV), каде што се појави во раскопчана јакна под која можеше да се види повеќе отколку што треба! Ријалити ѕвездата дојде на снимање речиси гола, па гордо ги истакна бујните гради во емисијата „Прашувам за пријател“, нешто што водителите и гледачите не можеа да не го искоментираат.

Панда и рече дека ќе и даде маичка доколку и биде потребна, затоа што Ана се пожали дека и студи, а таа одговори:

„Мојата маичка е совршена, но не може да се види, баш…Јас вака дојдов само заради  вас, за да се чувствувате како дома.Поточно, како во ријалити“ – рече Ана низ смеа.После тоа се вклучи и еден гледач кој се пошегува со неа, па и рече:

„Добро Ана, да те прашам каде ги правиш (вежбаш) градите, во која теретана? – праша гледачот, по што сите прснаа од смеа!  На тоа Кораќ му порача да и се јави по емисијата, за лично да му објасни.

Погледнете ја смешната сцена подолу: