Презентерката Татјана Стојановска позира во костим за капење – Ужива во Нов Зеланд заедно со партнерот

747

ТВ презентерката Татјана Стојановска и нејзиниот партнер Михаил деновиве се на заслужен одмор во Нов Зеланд. Убавата Тања објави и неколку фотографии од оваа езготична дестинација, а онаа која што привлече најголемо внимание дефинитивно е фотката на која позира во костим за капење.

Фановите и порачаа дека изгледа одлично и дека години за неа се само број.

Инаку, Тања и нејзиниот партнер се во идлична врска долги години и живеат заедно во скопската населба Карпош, но никогаш досега не ја официјализираа врската и не го изговорија судбоносното “да“.

Фото: Фејсбук