(+18) Ѝ го “позајмила” партнерот на својата најдобра пријателка, а сега заедно делат совети за успешен секс во тројка

560

Јутјуб ѕвездата Лена Нерсесијан, позната како “Lena the Plug” се прослави во јавноста кога отворено призна дека ѝ дозволила на својата најдобра пријателка Емили да ја испроба големината на пенисот на нејзиниот партнер.

“Пријателите сè си кажуваат меѓу себе. Со тоа, Емили има видено фотографии од пенисот на Адам, таа знае сè за нашиот сексуален живот, сè ѝ кажувам”, рекла Лена во виралното видео кое моментално има повеќе од 10 милиони прегледи.

Сега Јутјуберката повторно се нашла во центарот на вниманието, благодарение на новата соработка со својот партнер Адам во која тие двајца делат совети и трикови како да имате успешна “тројка”.

Вашиот фокус треба да биде ставен на вашиот партнер

“Мора да се сконцентрирате на фактот дека ова искуство треба да ја нагласи вашата партнерка и вас во сексот, а не да бидете алтернатива. Концетрирајте се на партнерката и покажете ѝ дека е во центарот на вашето внимание”, објаснува Адам.

View this post on Instagram

being in love is gross and I fucking love it

A post shared by Lena The Plug (@lenatheplug) on

Комуникацијата и искреноста се клучни

“Никогаш не ја форсирајте идејата за секс во тројка доколку партнерката не сака бидејќи ситуацијата може да стане незгодна”, предупредил Адам, а Лена додала дека “момците не треба да предложуваат “тројка” освен ако нивните партнерки не изразиле интерес за други девојки”.

Уверете се дека имате цврст однос

Лена и Адам велат дека е пресудно парот да има цврсти темели, пред да доведат трета личност во спалната соба.

“Мислам дека единствената причина поради која можеме да имаме секс во тројка без да биде голем проблем е тоа што имаме навистина добар однос и сме задоволни еден со друг”, вели Адам.

Користете заштита

Од сите нивни совети, можеби најважниот е да носите заштита во текот на сексуалниот однос.

“Ова е разговор кој сакате да го направите пред самиот акт. Тоа е нешто околу кое навистина мора да се сложите”, заклучил Адам.

View this post on Instagram

hey, I love you!! say it back!! ?

A post shared by Lena The Plug (@lenatheplug) on

View this post on Instagram

???

A post shared by Lena The Plug (@lenatheplug) on