За само 3 часа 6 милиони лајкови за нејжешките фотографии на Кајли Џенер која го сруши Инстаграм (фото)

252

Кајли Џенер (22) ги почести нејзините 184 милиони (да, добро прочитавте) следбениците на Инстаграм со жешки фотографии од нејзиниот летен одмор.

Најмладиот член на семејството Кардашијан-Џенер, богаташката Кајли, во моментов ужива во луксузно одморалиште во Јута.

Кајли е на годишен одмор со нејзината ќеркичка и друштво, поточно со нејзините пријатели и сподели жешки снимки во костим за капење од која во фокус се нејзините бујни атрибути.

View this post on Instagram

this place is unreal🧡🧡

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

За само три часа, една фотографија каде Кајли е во портокалово бикини, доби повеќе од шест милиони лајкови.

View this post on Instagram

🧡🧡☀️

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

where do we go from here

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on