За првпат позирала целосно гола: “Тешка“ е милијарда долари, а има само 22 години

517

Кајли Џенер не престанува да привлекува внимание во сите светски медиуми. Милијардерката и ријалити ѕвезда, Кајли Џенер позирала целосно гола во прегратка на своето момче Травис Скот.

Фотографијата која ја објавила на Инстаграм била како најава за идната соработка со “Плејбој“.

Парот наводно позирал заедно за целиот едиторијал, а лансирањето на бројот на „Плејбој“ се очекува да биде наскоро.

Тоа што многумина го коментирале е совршениот изглед кој се должи на нејзината кожа, но и редовната физичка активност односно вежбањето.

View this post on Instagram

When Houston meets LA .. ? @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Познатиот рапер и ријалити ѕвездата не престануваат да предизвикуваат внимание во јавноста откако се запознале на фестивалот Коачела во 2017-та година и ја започнале љубовната врска.

Младиот пар по неполна година од запознавањето добил и ќерка Сторми која се родила на 1-ви февруари 2018-та година.

View this post on Instagram

@skims now available at Skims.com ✨

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on