(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Крвничко тепање среде Струга со безбол палки

1246

Крвава тепачка на паркинг во Струга. Во инциденетот учествувале повеќе лица. Се претпоставува дека причините за тепачката се поради паркинг место. Во тепачката „најдебелиот крај“ го извлече возило „мерцедес“ кое заврши без стакла.

Погледнете го скандалозното видео: