Вистинска секс бомба: Го исполнила предизвикот на фановите и се фотографирала топлес покрај автопат

458

Инстаграм ѕвездата повторно ги оставила своите фанови без здив откако го исполнила нивниот предизвик и се фотографирала топлес покрај автопат.

Даниели Ајала, мејкап артист и инфлуенсерка со повеќе од 1,6 милиони следбеници, одлучила да отпочне предизвик на својот Инстаграм профил. Секоја недела, 25-годишната Ајала добива разни предизвици од своите фанови, а таа го исполнува оној кој ќе добие најмногу лајкови.

Оваа недела, фановите од неа побарале таа да ги покаже своите гради покрај автопат, а таа им ја исполнила желбата. Во текот на неделата, фотографијата добила повеќе од 210 илјади лајкови.

Бујната убавица од Лос Анџелес и претходно исполнувала слични предизвици, како оној на кој се фотографирала топлес на скејтборд.

View this post on Instagram

What are you doing today my friendsss ?

A post shared by Danielley Ayala (@danielleyayalaa) on

View this post on Instagram

This is our distraction so we can roll into Area 51.

A post shared by Danielley Ayala (@danielleyayalaa) on

View this post on Instagram

What are your Sunday plans ? ✨

A post shared by Danielley Ayala (@danielleyayalaa) on

View this post on Instagram

I always ask you guys questions, now ask me ??

A post shared by Danielley Ayala (@danielleyayalaa) on

View this post on Instagram

??

A post shared by Danielley Ayala (@danielleyayalaa) on