Три децении помладата сопруга на Венсан Касел покажа совршена линија на црвениот тепих еден месец после породувањето

283

Манекенката Тина Кунаки се породи на средината на април, но сепак вчера блескаше на црвениот тепих на фестивалот Кан.

Во Кан во тек е традиционалниот Кански филмски фестивал кој и оваа година ги собра најпознатите личности. На премиерата на филмот „Клетници“ дошла и манекенката Тина Кунаки (22), сопруга на актерот Венсан Касел (52) која заблеска на црвениот тепих.

Француската убавица која во април оваа година на свет ја донесе ќерката Амазони, позираше во елегантен фустан и покажа дека има совршена линија и после породувањето.

Да ве потсетиме дека Тина и Венсан се венчаа во август минатата година.