Почетна тагови звонимир

таг: звонимир

Бобан: Откако го удрив полицаецот влегов во соблекувалната на Црвена звезда

Звонимир Бобан во интервју за „Фајненшл Тајмс“ говорел и за не одиграниот натпревар во Загреб помеѓу Динамо и Црвена звезда на 13 мај 1990...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО