Почетна тагови зоне замфирова

таг: зоне замфирова

Зоне и денес е вистинска убавица, се омажи за 23 години...

Јана Милосављевиќ на своите 12 години се прослави со својата улога Зоне Замфирова. Јана е ќерка на познатиот музичар Неша Галија, а претходната година заедно...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО