Почетна тагови златарево

таг: златарево

Снимка од пожарот на Граничниот премин Ново Село-Златарево: Огнот голташе сè...

На граничниот премин Ново Село-Златарево на македонско-бугарската граница поради вчерашниот пожар, во кој изгоре административната зграда од бугарска страна, се пропуштаат само патнички возила....

(ВИДЕО) Цел граничен премин опожарен на македонско-бугарската граница: Се пропуштаат само...

На граничниот премин Ново Село – Златарево на македонско-бугарската граница поради вчерашниот пожар, во кој изгоре административната зграда од бугарска страна, се пропуштаат само...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО