Почетна тагови Жул Кунде

таг: Жул Кунде

Челзи доведува француски тандем

Челзи започнува со промени. Откако се поизвесно е заминувањето на Антонио Рудигер и Андрес Кристенсен, почнаа информации околу играчите кој би ги замениле. Дефанзивецот на...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО