Почетна тагови живо

таг: живо

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

Денес (14.06.2020) во 14:00  часот, пред Централен штаб на ВМРО-ДПМНЕ, Палата др. Христо Татарчев, ќе се одржи прес конференција за медиуми. На неа ќе се...

Прес-конференција на Венко во 16:30 (ЖИВО)

Во 16:30 часот прес-конференција ќе оддржи министерот за здравство, Венко Филипче. Следете ја на линкот подолу...    

Водителката рече „Веднаш се враќаме“ и се сокри под маса –...

Водителката рече „Веднаш се враќаме“ и се сокри под маса – земјотресот во Калифорнија ги преплаши презентерите Презентерка на американска телевизија мрежа CBS, за време...
Скопје
few clouds
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
50 %
1.5kmh
20 %
Thu
27 °
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО