Почетна тагови Жарко Димоски

таг: Жарко Димоски

Невестата во фустанот на мајка си: Погледнете ја свадбената бајка на...

Младиот македонски актер од Театар Комедија, Жарко Димоски на почетокот на минатиот месец официјално заплива во брачните води со неговата свршеница, а сега сопруга...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО