Почетна тагови жаре бербер

таг: жаре бербер

Жаре-Бербер заврши во болница, ама не од корона: Еве од што...

Познатиот пејач, скопски забавувач и екс-водител Жарко Богатинов, попознат како Жаре- Бербер е хоспитализиран во болница, објавија пред некој ден повеќе медиуми. Тој  ја потврдил оваа вест...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО