Почетна тагови ж

таг: ж

Битолската платформа носи милионски буџет, нови репрезентативци, закана за Вардар…

Со месеци се зборува, шпекулира, нагодува како ќе функционира ракометна Битола со два клуба и во иднина. Години наназад со солиден буџет РК Пелистер...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
4.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО