Почетна тагови засилување

таг: засилување

Нов Американец во Аеродром (ВИДЕО)

Нов ден и ново засилување за МЗТ Скопје Аеродром. Македонскиот шампион доведе ново интернационално име. Станува збор за 27-годишниот амерички центар Еван Максвел. Пред пристигнувањето...

ВИДЕО: Запознајте го новото засилување на Вардар меѓу стативите

Во следната сезона друштво на Борко Ристовски и Марко Кизиќ на голот на Вардар, ќе им прави францускиот чувар на мрежата Робин Кантегрел, кој...

Новото засилување на Вардар: Чест и задоволство е да играш за...

Вардар донесе уште едно засилување и на тој начин ја потполни пикерската позиција. Се работи за словенскиот интернационалец, Домен Сикошек Пелко кој има 21 година...

(ФОТО) Фановите на Јунајтед во еуфорија – протече фотка од новото...

Се чини Манчестер Јунајтед зема залет кога станува збор за засилувањата па по Даниел Џејмс и Арон Ван Бисака, се чини пристигна и третото...

(ВИДЕО) Де Толедо има „топ” во својата рака, Вардар добива мега...

Трансфер бомбата на РК Вардар денеска и официјално се реализираше. Нов играч на европскиот шампион е бразилскиот интернационалец Хозе Гиљермо Де Толедо, за кој „Вардар...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО