Почетна тагови засилувања

таг: засилувања

Конте останал зашто Интер му ветил уште нови – пет засилувања!

После одлуката на Антонио Конте да остане тренер на Интер и покрај најавите дека по една година го напушта кормилото на „нераѕурите“, а пет...

Ван Гал ги откри имињата на десетте фудбалери кои Вудвард не...

Поранешниот тренер на Манчестер Јунајтед, Луи ван Гал уште еднаш не пропушти прилика да го критикува раководството на „црвените ѓаволи“. Познато е дека холандскиот стратег...

Работнички со четири „трансфер бомби“: Промовирани Блажевски, двајца Бугари и еден...

Пред стартот на зимските подготовки на денешниот прв собир во Градски парк, ФК Работнички и официјално ги промовираше четирите најнови засилувања на тимот за...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО