Почетна тагови заразен

таг: заразен

Состојбата на Берлускони се влошува, има воспаление на двете белодробни крила

Силвио Берлускони, лидер и сопственик на партијата Форца Италија, поранешен италијански премиер, синоќа беше примен во болницата во Сан Рафаеле во Милано, бидејќи неговата...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО