Почетна тагови закани

таг: закани

(ФОТО) ГЕРОСКИ ДЕНЕС ЌЕ ОДИ ВО СДСМ НА СООЧУВАЊЕ, ДОБИЛ ЗАКАНИ...

Новинарот Бранко Героски синоќа на својот фејсбук профил објави дека примил закани од лице кое за себе тврдело дека работело како обезбедување во СДСМ....

Хан за „Стандард“: Има закани против пратеници на ВМРО ДПМНЕ кои...

Еврокомесарот за проширување, Јоханес Хан, во интервју за австриски „Стандард“ вели дека е запознаен со закани од страна на опозицијата против пратеници кои сакаат...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО