Почетна тагови заев мицотакис

таг: заев мицотакис

(ФОТО) Заев и Мицотакис седнаа на иста маса во Атина

Почна работниот ручек на премиерите на Северна Македонија и на Грција Почна работниот ручек во Атина на премиерите на Северна Македонија и на Грција, Зоран...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО