Почетна тагови задруга

таг: задруга

Забрана за емитување на „Задруга“ и кривична пријава за Кристијан Голубовиќ

Советот на регуларното тело за електронски медиуми на Србија (РЕМ) одлучи да иницира изработка на правилник, со кој ќе се ограничи емитувањето на реални...

Скопјанката Елеонора Миљковиќ – топлес на балкон (ФОТО)

Елеонора Миљковиќ скопските фаци и  особено „ноќните птици“ во престолнината, оддамна ја познаваат. Атрактивната скопјанка сепак, на пошироката јабност и се претстави и стана општопозната...

Ни срам, ни перде: Луна и Марко го тресеа креветот пред...

Кога на Луна Ѓогани и нејзиното момче Марко ќе им се разбудат страстите, не гледаат каде се наоѓаат и кој е во нивна близина. Така...

Ќе ви се заврти во глава – Откриен колкав е хонорарот...

Во една од емисиите на српското реално шоу „Задруга 3“ дошло до расправија во која еден од учесниците бил и Марко Миљковиќ, момчето на...

Кристијан Голубовиќ ја уништи Луна: „Поминав низ 137 земји, но ова...

Кристијан Голубовиќ (50) вели дека е згрозен од однесувањето на Луна и дека тоа што прави го има само во борделите, јавните куќи. „Таа пред...

Кој ја гледа панорамата на Скопје, кога има поглед на друга…...

Скопје има микро клима, особено изгор лето, како што е ова. Затоа Скопјани секој слободен миг го користат да избегаат надвор од градот, во...

Станија “пали и жари” во реалното шоу ,,Задруга” (ФОТО)

Станија се наоѓа во реалното шоу Задруга2, а таму не пропушта прилика да вежба и да го формира своето тело. Станија пали и жари. Погледнете...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО