Почетна тагови водици

таг: водици

Утре е Богојавление – Водици, ден кога водите стануваат лековити

Утре православните ќе го празнуваат  празникот Богојавление (Водици). Овој празник е еден од најголемите христијански празници. Познато е дека се...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
scattered clouds
5.1 ° C
6 °
2.8 °
56 %
6.2kmh
40 %
Sat
7 °
Sun
11 °
Mon
13 °
Tue
12 °
Wed
15 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО