Почетна тагови валверде

таг: валверде

Симеоне откри што му кажа на Валверде по неспортскиот црвен картон...

Феде Валверде го доби признанието за МВП во финалето на шпанскиот Суперкуп, не само поради фантастичното издание кое го имаше на теренот, туку и...

Дојде крајот за Валверде во Барселона, на „Камп Ноу“ се враќа...

Барселона не успеа сезоната да ја заврши со двојна круна откако во саботата беа поразени со 2:1 во финалето од Кралскиот Куп од Валенсија. Каталонскиот...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО