Почетна тагови универзална

таг: универзална

Пар нападнат пред Универзална: Ни рече, „имаме ли проблем“ и почна...

Девојка од Скопје синоќа објави потресно сведоштво за хоророт што го доживеала со нејзиниот пријател. Како што пишува во сведоштвото на девојката, објавено на...

Детали за пожарот кој избувна во зграда зад Универзална сала

Пожар избувна утринава во стан позади Универзална сала, на улицата „Христо Смирненски“. Според МВР, станот кој се запали се наоѓа на поткровје на зградата, а...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
25.8 ° C
25.8 °
25.8 °
69 %
1kmh
0 %
Tue
26 °
Wed
38 °
Thu
40 °
Fri
39 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО