Почетна тагови Уништувачот

таг: Уништувачот

Бокс корнер-Силен судир во Лос Анџелес (ВИДЕО)

Рано утрово, се случи долгоочекуваниот судир во тешка категорија помеѓу поранешниот светски шампион Енди Руиз и Луис Ортиз. Беа потребни сите 12 рунди за да...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО