Почетна тагови у18

таг: у18

У18: Македонија реди победи, средена и Грузија – четвртфиналето е на...

Македонската репрезентација за кошаркари до 18 години продолжи со одлични игри на Европското Првенство – Б дивизија што се одржува во Орадеа, Романија. „Црвено-жолтите“...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО