Почетна тагови турски дипломат

таг: турски дипломат

Вознемирувачко ВИДЕО: Изрешетан турски дипломат во Ирак додека седеше со пријателот

На социјалните мрежи се појави снимка од убиствто на турски дипломат во Ербил кое се случило на 17 јули. На видеото се гледа како...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО