Почетна тагови туркиш ерлајнс

таг: туркиш ерлајнс

Најдобрата реклама за авиокомпанија некогаш снимена. Уклучете звук!

Ова е несомнено најдобрата реклама која до сега ја имала некоја авиокомпанија. Дејството се случува некаде во рурална Анатолија, во Турција, а се работи...
Скопје
clear sky
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
54 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО