Почетна тагови Трој Хадсон

таг: Трој Хадсон

NBA колумна на Димитар Младеновски-Бестрашниот Латрел Спривел

Една од најинтересните NBA приказни. Играчот кој на многумина беше вистински миленик. Несекојдневен, атрактивен, мулти талентиран и ексцентричен. Следува осврт на кариерата на уникатниот Летрел Спривел. Почетоците Роден на...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО