Почетна тагови трик

таг: трик

ПРАЗЕН ВИ Е АКУМУЛАТОРОТ: НЕ ОЧАЈУВАЈТЕ, НАПРАВЕТЕ ГО ОВА И ПРОДОЛЖЕТЕ...

Ако вашиот акумулатор не успева да го запали автомобилот, веројатно е празен. Доколку немате време да чекате помош на патот, направете го следното. Скршете неколку аспирини...

Едноставен трик за убави и меки стапала

Не мора да имате убави и негувани стапала само во летните месеци, можете и треба да си дозволите бања на стапалата дури и сега,...

Едноставен трик како без мака да го отстраните каменецот од тушот

Нема ништо полошо отколку кога сакате да се истуширате, со нетрпение чекате топол и силен млаз на вода, и таа почнува да протекува на...

ТРИК ЗЛАТО ВРЕДЕН: Поправете напукната шофершајбна без пари – ЕВЕ КАКО

Шофершајбните на автомобилите се многу осетливи и често знаат да напукнат. Свесни сме дека поправката може да биде многу скапа, но постои и многу...

Американските војници имаат трик за побрзо заспивање- ќе потонете во сон...

Додека некои луѓе успеваат да заспијат веднаш штом ќе ја стават главата на перницата, други се превртуват и зјапаат до таванот долго време пред...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО