Почетна тагови трговски

таг: трговски

Локалот во ТЦ Бисер во кој синоќа се забавуваа млади, ќе...

Со синоќешниот случај, во кој млади се забавуваа во локал во ТЦ Бисер во скопската општина Аеродром, е запознаен Пазарниот инспекторат и локалот ќе...

Видео: Како ќе изгледа „Skopje East Gate“ – најголемиот трговски центар...

Трговскиот центар „East Gate“ кој е дел од мултифункционалниот проект „Skopje East Gate“ се очекува првите посетители да ги има во соктомври или ноември...

Масакр во Тексас: Напаѓач влегол во трговски центар и почнал да...

Најмалку 19 лица се убиени, а над 40 се ранети во вооружен напад во трговски центар во Ел Пасо, град во американската сојузна држава...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО