Почетна тагови Тревизо

таг: Тревизо

Монако го доби “ѕверот” од Флорида (ВИДЕО)

Еден од најатрактивните кошаркари во Европа пристигнува во Минако. Џон Браун официјално стави потпис на тригодишен договор со тимот од кнежеството. Се работи за 30-годишен...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО