Почетна тагови торес

таг: торес

(ВИДЕО) Торес го постигна голот на кариерата, а потоа судијата ги...

Искусниот шпански напаѓач Фернандо Торес најави крај на кариерата откако ќе заврши сезоната во Јапонија. Торес и понатаму игра во одлична форма бидејќи минатиот викенд...
Скопје
clear sky
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
54 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО