Почетна тагови топол бран

таг: топол бран

Од денес топол бран од Африка ја зафаќа Македонија – детални...

До крајот на денов во нашата држава времето ќе биде сончево и топло, попладне и кон крајот на денот со умерена локална облачност. Ќе...

Топол бран со температури над 35 степени, ДЗС со препораки за...

Под влијание на топол бран што ќе ја зафати нашата држава од денеска се очекува многу топло време со температури кои на повеќе места...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО