Почетна тагови тимур дибиров

таг: тимур дибиров

Дибиров забива како НБА играч! (ВИДЕО)

Ракометарот на Вардар, Тимур Дибиров очигледно не е само крило од светска класа, туку и добар кошаркар. Русинот ги демонстрираше своите способности и со...

Дибиров и трета сезона по ред постигна ист број на голови...

Тимур Дибиров ја одигра и својата шестта сезона во редовите на Вардар. Руското лево крило кое дојде од екипата на Чеховски Медведи и шестта...

Тимур Дибиров: „Јас сум горд Македонец!“

Во последната емисиja „Улица Македонија“ гостин беше ракометната ѕвезда на Вардар, Тимур Дибиров. Во еден дел од емисијата, Дибиров вели дека...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО