Почетна тагови Тигран Барсегјан

таг: Тигран Барсегјан

Барсегјан: Скопје, ми фалеше!

Првиот предизвик за Македонија во новата сезона од Лигата на нации ќе биде репрезентацијата на Ерменија. Гостинот е во нашиот главен град, а во него има и...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО