Почетна тагови Теренс Дејвис

таг: Теренс Дејвис

NBA-Поентерска експлозија во Сакраменто (ВИДЕО)

Едно од најпријатните изненадувања сезонава е тимот на Сакраменто Кингс. Синоќа, тимот од Калифорнија го пречека тимот во Бруклин Нетс, на меч во кој приредија...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО