Почетна тагови тавареш

таг: тавареш

Нејмар има нова девојка: Фудбалерот не успеал да одолее на нејзините...

Нејмар во првиот дел од оваа сезона, во дресот на францускиот ПСЖ одигра 19 натпревари, заби 16 голови и запиша осум асистенции. 26-годишниот Бразилец...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО