Почетна тагови тамара јованов

таг: тамара јованов

Тамара Јованов: Да престанете да го плашите народот за вирусот од...

Тамара Јованов: „Заплашувањето во Ковид комуникацијата (од септември ќе биде страшно) МОРА ДА ЗАПРЕ! Зошто? Бидејќи создава преголема и непотребна НЕИЗВЕСНОСТ во која луѓето и фирмите...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО