Почетна тагови сури

таг: сури

Toм Круз се откажа од ќерка му, девојчето не можело да...

Сури Круз, 14-годишната ќерка на актерите Том Круз и Кејти Холмс, не можела да престане да плаче кога ги прочитала писмата од нејзиниот татко...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО